KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12702288
nr 1270 2288
Färgetsning
1800-tal, 32x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:35:21
300 kr
350 kr
450 kr